Szabadesés / INFA / Különböző társadalmi helyzetű diákok Találkozása a FILMKLUBBAN

feb 9, 2018 by

Különböző társadalmi helyzetű diákok

Találkozása a FILMKLUBBAN

2018. február 16-án pénteken, 16 órakor

Szabadesés

Pálfi György filmje

– beszélgetés –

Rövid ismertető a filmről

“A Szabadesés hét lakás történetét meséli el. Egymás alatti hét emeleten elhelyezkedő lakások nem hétköznapi történeteit. A bennünk fellelhető szorongások vizuális megjelenései ezek a történetek. Akár meg is történhetnének, talán meg is történnek – csak nem szeretünk róla beszélni. A film keretét adó zuhanás csupán ebbe a hét lakásba enged betekintést, de vannak még lakások – akár ebben a házban, akár más házakban, más városokban, más országokban is. És mindegyikben van egy-egy újabb történet. Furcsa történetek ezek, különös emberekről.”

Forrás: PORT.hu